Wzory-pism.pl

KONTAKT Z NAMI >

Wzory pism pl
Wzory pism

W ramach naszej oferty proponujemy wzory pism procesowych i umów według stawki wskazanej przy każdym dokumencie. Każdy dokumenty opatrzony jest komentarzem, który zazwyczaj obejmuje wskazanie właściwości sądu, terminu jego złożenia, wysokość opłaty sądowej jeśli taka jest konieczna oraz okoliczności, które powinny być wskazane i udowodnione w danym piśmie. Wzory pism zawierają ponadto przykładowe uzasadnienie lub precyzyjne wyjaśnienie co powinno takie uzasadnienie zawierać.

Wzory pism i umów

Wzory pism i umów

Po zakupie pisma istnieje możliwość uzyskania profesjonalnej porady prawnej, specjalizującego się w danej dziedzinie radcy prawnego lub adwokata. Porada obejmuje pomoc przy uzupełnieniu i dostosowaniu do indywidualnych potrzeb zakupionego pisma/umowy oraz praktyczne wskazówki, w tym wymagania formalne przy kierowaniu sprawy do sądu. Pomoc taka może również obejmować sprawdzenie i poprawienie wypełnionego przez Klienta wzoru. Koszt takiej porady to 60 zł brutto. W celu skorzystania z takiej pomocy proszę wypełnić formularz kontaktowy podając dogodną formę i termin kontaktu oraz dane kontaktowe w zależności od preferencji adres poczty elektronicznej lub numer telefonu.

Porada prawna

Porada prawna

Istnieje również możliwość zlecenia sprawy do prowadzenia przed sądem na terenie całej Polski. Szczegóły zlecenia sprawy, w tym wycena, są indywidualnie konsultowane z Klientem. W celu skorzystania z tej opcji proszę o kontakt poprzez formularz kontaktowy lub bezpośrednio na maila kontakt@wzory-pism.pl.

Prowadzenie sprawy przed sądem

Prowadzenie sprawy przed sądem

Wzory pism

Oferowane wzory nie są tylko pustymi formularzami

Wzory pism

Każde pismo, oprócz wymaganych elementów od strony formalnej, posiada przykładowe uzasadnienie.

Wzory pism

Ostatnia strona wzoru zawiera objaśnienie oraz praktyczne wskazówki dotyczące np. właściwości sądu, opłat, skutków złożenia pisma czy skutków wszczęcia lub zakończenia danego postępowania.

Oferta ta obejmuje stworzenie pisma procesowego dostosowanego do indywidualnych potrzeb Klienta. Taką formę polecamy Państwu w szczególności w przypadku spraw skomplikowanych. Napisanie takiego pisma lub umowy poprzedzone jest kontaktem (telefonicznym lub mailowym) w celu ustalenia szczegółów potrzebnych do sporządzenia danego pisma lub umowy. W ramach tej propozycji udzielane są również praktyczne wskazówki, w tym wymagania formalne przy kierowaniu sprawy do sądu. Oferta ta wyceniana jest indywidualne w zależności od rodzaju pisma, etapu sprawy, konieczności zapoznania się z dokumentacją itp. W celu skorzystania z tej propozycji należy skontaktować się przez formularz kontaktowy poprzez wskazanie okoliczności sprawy. Następnie zostanie Państwu wysłana wycena usługi, po jej akceptacji nastąpi kontakt adwokata lub radcy prawnego.

Sporządzenie pisma lub umowy na indywidualne zamówienie Klienta

Sporządzenie pisma lub umowy na indywidualne zamówienie Klienta

Przykładowe pismo

Wzory pism usługi

W czym możemy pomóc?

Usługi